Gå til indhold

Frise SCLTil Region Syddanmarks hjemmesideTil forsiden

ForsidepilKontakt

Kontakt

Socialcenter Lillebælt

Teglgårdsparken 36
5500 Middelfart
Tlf: 9944 2050
E-mail: scl@rsyd.dk
Sikker post: Anmodning.scl@rsyd.dk 

 

Ledelse

 

Susanne Peyk

Centerleder
Susanne Peyk
E-mail: Susanne.Peyk@rsyd.dk
Tlf: 9944 2201

 

Helle Friedrichsen

Leder for kvalitet og udvikling
Helle Friedrichsen
E-mail: Helle.Friedrichsen@rsyd.dk
Tlf: 9944 2202 

 

Charlotte Damberg

Leder for kvalitet og udvikling
Charlotte Damberg
E-mail: charlotte.damberg@rsyd.dk
Tlf: 9944 2002 

Administration

Økonomi
Helle Larsen
Email: helle.larsen3@rsyd.dk
Tlf: 9944 2204

 

Lillian

Økonomi
Lillian Rohde
E-mail: Lillian.Rohde@rsyd.dk
Tlf: 9944 2203

 

HR
Merete Bo Larsen
E-mail: Merete.Bo.Larsen@rsyd.dk
Tlf: 9944 2205

 

Jeanette
Kontormedhjælper
Jeanette Vest Nielsen
jeanette.vest.nielsen@rsyd.dk
Tlf: 9944 2206 

 

Per Gantriis

Udviklingskonsulent (webredaktør)
Per Gantriis
E-mail: per.gantriis@rsyd.dk
Tlf: 9944 2133
Mobil:2384 5113 


Siden er sidst opdateret 9-10-2017